Polski producent gwarancją jakości
Polski producent gwarancją jakości

Na rynku dostępne są produkty, które sprawiają wrażenie takich samych, a oferują je różni producenci. Mają podobne funkcjonalności, wygląd, za to różnią się ceną. Nasuwa się pytanie dlaczego? Ci którzy sobie takiego pytania nie zadają i wydawałoby się, zgodnie z logiką wybierają produkt tańszy, często po krótkim czasie użytkowania najchętniej cofnęliby swoją decyzję i kupili produkt, może nieznacznie droższy, ale niezawodny, oferowany przez producenta, który gwarantuje jakość.

Wirusobójcze lampy UV-C Sterilon, podobnie jak pozostałe produkty polskiego producenta Lena Lighting, wyróżniają się na rynku wśród lamp o takim samym przeznaczeniu jakością i należą do grona  produktów markowych.

Na drugiej płaszczyźnie znajdują się produkty importowane z krajów azjatyckich, a przede wszystkim z Chin. Ich parametry, zadeklarowane na opakowaniu, często budzą wątpliwości.

Lampy marki Lena Lighting natomiast poddawane są kilkukrotnej weryfikacji w nowocześnie wyposażonym laboratorium i klient może być pewien tego, że będą odpowiadały nie tylko wszelkim normom, ale również opisowi na opakowaniu, czy też w karcie produktu.

Informacje, które wraz z produktem docierają do użytkownika są rzetelne i wyczerpujące. Jeśli jednak okaże się, że konieczny jest serwis, czy też wymiana, to klient ma możliwość kontaktu z producentem, który od 30 lat produkuje i rozwija swoją technologię  w Środzie Wielkopolskiej i na mocy udzielonej gwarancji skorzystać z pomocy. Wybór polskiego producenta Lena Lighting daje pewność co do jakości, parametrów produktów oraz obsługi przed- i posprzedażowej.

 

Więcej informacji na stronie producenta: https://www.lenalighting.pl/kim-jestesmy/o-nas

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl