Konferencja „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce"
Konferencja „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce"

Wzięliśmy udział w 14. edycji Międzynarodowej Konferencji z serii „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce". W tym roku tematem przewodnim spotkania był „Biznes wzmocniony designem – w czasie COVID i post-COVID". Jacek Adamczewski, Dyrektor Sprzedaży Lena Lighting, opowiedział o lampach UV-C STERILON, podbijających światowe rynki podczas pandemii.

Spotkanie odbyło się w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, a relację na żywo można było obejrzeć na oficjalnej stronie organizatora - Urzędu Patentowego RP, oraz na Facebooku i YouTube.

Konferencja toczyła się w ramach Tygodnia Przedsiębiorcy organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. Nawiązywała do Dnia Przedsiębiorcy, obchodzonego 21 czerwca oraz do Światowego Dnia Wzornictwa Przemysłowego, który przypada na 29 czerwca.

Organizatorem był Urząd Patentowy RP, a współorganizatorami Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej, Światowa Organizacja Własności Intelektualnej oraz Giełda Papierów Wartościowych.
Szczegóły na: www.uprp.gov.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl